איך נוכל לעזור לך היום?

מצא את השאלות הנפוצות *

המאמרים הפופולאריים ביותר

מוצר זה הוא פסולת ציוד חשמלי ואסור להתייחס אליו כאל פסולת ביתית. במקום זאת יש להפריד את המוצר ולהיפטר דרך מרכז האיסוף או נקודת האיסוף העירונית למחזור ציוד חשמלי, אלקטרוני וסוללות. אתם תסייעו במניעת השלכות שליליות אפשריות על הסביבה ובריאות האדם על ידי השלכת מוצר זה כראוי.

בגלל מהותו של נוזל הניקוטין (שנקרא גם e-liquid), יש גורמים רבים (כמו טמפרטורות קיצון, תנאי אחסון, דרך הפקת האדים וכדומה) אשר עלולים להשפיע מעת לעת על זרימת הנוזל וכתוצאה מכך גם על הטעם שחווים במהלך השימוש במכשיר. לדוגמה, במקרים מסוימים, אתם עשויים לחוות טעם שרוף או טעם לא נעים. אם אתם חווים ירידה משמעותית באיכות הטעם, עלייכם להפסיק להשתמש במוצר.
כמו כן, אנא העבירו לנו את פרטי התקשרות שלך לחזרה ואנו ניצור עימכם קשר בהקדם.
הקפידו לשמור את הקפסולה הרלוונטית ואת האריזה שלה, כיוון שאנו עשויים לבקש מכם להחזיר אותם אלינו.

בפעם הבאה שתשתמשו בקפסולה, הצעדים שלהלן עשויים לסייע בהגברת הזרימה של נוזל הניקוטין (שנקרא גם e-liquid) ובשיפור חוויית השימוש במוצר:
• בעת שימוש בקפסולה שאינה חדשה, יש לבדוק את כמות הנוזל שנותרה בה. אם הכמות נמוכה, יש להחליף בקפסולה חדשה.
• בעת שימוש בקפסולה חדשה, יש לשאוף בעדינות ולהקפיד על הפסקות בין השאיפות.
• יש להניח את הקפסולה בממחטת נייר ולגלגל אותה בעדינות בין כפות הידיים, או לשפשף את הקפסולה בעדינות במשך מספר שניות.
• יש להניח את הקפסולה בממחטת נייר ולהפוך אותה מספר פעמים.
• יש להקיש בעדינות על משטח קשיח באמצעות החלק התחתון של הקפסולה החדשה.
• לפני הפקת אדים, יש להסיר שאריות נוזל מן הקפסולה החדשה ומן המכשיר באמצעות מטלית רכה ויבשה, כמוסבר בעלון המדריך למשתמש המצורף באריזת המוצר.
• יש להקפיד על תנאי אחסון ועל הטמפרטורה של נוזל הניקוטין (שנקרא גם e-liquid), כמוסבר בעלון המדריך למשתמש המצורף באריזת המוצר. אם הקפסולה לא אוחסנה כמתואר בעלון המוצר, יש להשליכה ולהחליף אותה בחדשה.
• יש לוודא טעינה מלאה של המוצר לפני השימוש.

אם ביצעתם את כל הצעדים לעיל בעת השימוש בקפסולה חדשה ובכל זאת המשכתם לחוות ירידה באיכות הטעם, אנא עבירו לנו את פרטי התקשרות שלך לחזרה ואנו ניצור עימכם קשר בהקדם.
הקפידו לשמור את הקפסולה הרלוונטית ואת האריזה שלה, כיוון שאנו עשויים לבקש מכם להחזיר אותם אלינו.

אין להשתמש בסיגריה האלקטרונית, בנוזל הקפסולה או באביזרים של Logic עם כל מוצר של סיגריה אלקטרונית או אביזרים של יצרן אחר

Logic Compact מאוד שונה מסיגריות מסורתיות וכל אדם משתמש במוצר בדרך אחרת. עם זאת, ניתן להעריך כי יחס ההמרה של קפסולה אחת של Logic Compact הינה עד 2 חפיסות סיגריות, השווה לעד 350 שאיפות, מבוסס על ספירת השאיפות שנבחנה תחת תנאי מעבדה תוך שימוש במכונת עישון/אידוי (שיטת CORESTA 81).

גלה עוד על מוצרי LOGIC