מדריך אידוי

אידוי בפשטות

מדריך אידוי

עולם האידוי יכול להיות מסובך ומבלבל. במידה ואתם חדשים בעולם הסיגריות אלקטרוניות ומכשירי האידוי, מגוון המכשירים, הרכיבים והמונחים השונים עלולים להיות מורכבים. לכן פישטנו את היסודות ואספנו אותם עבורך במדריך שימושי זה.

אז מה זה בכלל אידוי

התשובה הפשוטה היא “פעולת השאיפה של אדים המיוצרים על ידי סיגריה אלקטרונית מכל סוג שהוא או באמצעות מכשיר אידוי אישי”.

עבור מרבית המשתמשים, זוהי אלטרנטיבה לעישון, כאשר רובם משתמשים במוצרים המכילים ניקוטין (אם כי קיימות גרסאות נטולות ניקוטין). התהליך כולל חימום של נוזל – המכיל בדרך כלל ניקוטין וטעמים – שיוצר אדים הנשאפים על ידי המשתמש ומכיוון שאין שריפה של טבק, המשתמשים צורכים את הניקוטין ללא ריח של עשן, אפר, הצהבה או תופעות לא רצויות אחרות של עישון סיגריות.

היסטוריה קצרה של אידוי

ניו-יורק, 1927

מכשירי אידוי עשויים להיתפש כ”המילה האחרונה” בעולם הטכנולוגיה, שכן הם מצויים בסביבתנו רק מספר שנים, אך למעשה, מקור הסיגריות האלקטרוניות מצוי בפטנט ל-“מכשיר אידוי חשמלי” שנרשם בניו יורק בשנת 1927.

סין 2003

אף שממציאים בחנו את הרעיון במשך עשרות שנים, רק חוקר רפואי סיני, שיצר את הסיגריה האלקטרונית הראשונה ב-2003, גרם להמראת הרעיון.

ברחבי העולם, 2016

מאז, אידוי עורר את העניין של מיליונים ברחבי העולם, כאשר מספר המשתמשים הגיע לשיא בכל הזמנים בשנת 2016, ומוצגים יותר ויותר מכשירים חדשניים מדי חודש.
אף אחד לא יודע מה צופן העתיד עבור עולם האידוי, אבל דבר אחד בטוח – לא נראה שהם הולכים להיעלם בקרוב.